Author Topic: Ultimul film vazut  (Read 77385 times)

Offline raduion

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 10
    • Jocuri cu masini
    • Email
Re: Ultimul film vazut
« Reply #135 on: July 25, 2011, 10:52:38 »
Rango - 2011 - johnny depp - animatie - bestial , mi-a placut foarte mult.

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1463
    • Email
Re: Ultimul film vazut
« Reply #136 on: February 08, 2013, 00:01:49 »
Spider-man 3
7/10
Personal spider-man 3 mi s-a parut a fi cel mai bun din toata seria cu Tobey Maguire in principiu din cauza povestii care e ceva mai închegată decât în primele 2 filme din serie, chiar dacă să spunem ... chestia cu lichidul negru a mai apărut și în alte filme cu mult înaintea acestuia. Un exemplu la îndemâna mea ar fi dosarele x.

Spider-man 3 Trailer

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1463
    • Email
Re: Ultimul film vazut
« Reply #137 on: March 03, 2013, 22:16:40 »
The Incredible Hulk
6/10
As vrea sa am talentul unora de a scrie. Aș putea exprima mai bine de ce filmul de față e mai bun decât primul, care a fost mai degrabă un film pentru copii. Așa că daca primul v-a dezamăgit, puteți încerca și partea a 2-a sau de ce nu ... chiar și cu seria veche.

The Incredible Hulk - Ed Norton Tim Roth, New Trailer * iHD

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1463
    • Email
Re: Ultimul film vazut
« Reply #138 on: June 03, 2013, 22:54:49 »
The Punisher
10/10
Adevărul e că nu se mai fac filme de acțiune ca înainte iar producția de față are mai toate elementele pentru a fi considerat un film de acțiune bun ... poveste, interpretare, regie, fără exagerări, fără faze și fraze tâmpite.

https://www.youtube.com/watch?v=6ZZZBffx6oA

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1463
    • Email
Re: Ultimul film vazut
« Reply #139 on: June 18, 2013, 17:59:50 »
Punisher: War Zone
5/10
Mă înscriu in clubul select al celor care consideră că primul fost mai fain.

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1463
    • Email
Re: Ultimul film vazut
« Reply #140 on: July 13, 2013, 20:56:59 »
2001 Maniacs: Field of Screams
7/10
Se pare că sunt printre puținii caroră filmul, destul de violent de felul, nu i-a lăsat o impresie atât de proastă pe cât a lăsat altora. E o comedie gore, e drept ca destul de ieftin făcută, cu unele scene a căror violență poate cauza neplăceri unora.

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1463
    • Email
Re: Ultimul film vazut
« Reply #141 on: July 31, 2013, 18:20:44 »
28 Weeks Later
3/10
Pe cat de reusit si de original mi s-a parut 28 days later pe atat de stupid in derularea actiunii mi s-a parut filmul de fata. Poveste e atat de nereusita încăt te ține captiv în scaun, pat, oriunde te afli și vizionezi filmul, până la sfărșit și te trezești din somn că s-a terminat fimul. Păcat că și-au bătut joc de continuare :(

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1463
    • Email
Re: Ultimul film vazut
« Reply #142 on: August 24, 2013, 01:36:57 »
300
6/10

Un film de acțiune destul de bun, inspirat mai mult de o serie de benzi desenate decât de fapte istorice daaaar ... cam ghei asa de felul lui. Cam mulți bărbați epilați și lucrați la sală care se pipăie des, ceea ce mai scade din valoarea filmului din punctul meu de vedere. Multe fete ar putea fi încântate de asta :)

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1463
    • Email
Re: Ultimul film vazut
« Reply #143 on: November 09, 2013, 17:00:28 »
8 Mile
7/10
Un film decent, care descrie o scurta intamplare dintr-un ghetou american. Se spune ca ar avea ceva elemente din biografia artistului Eminem. Nu pot spune ca sunt un fan al artistului, sunt cateva melodii ale artistului care imi plac foarte mult, unele dintre ele incluse in film daaaar ... filmul e plat, nu are nimic, si ma refer in special la personaje care parca sunt puse acolo ca sa fie si sa incerce sa dea o poveste. Filmul nu e prost dar nu impresioneaza.

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1463
    • Email
Re: Ultimul film vazut
« Reply #144 on: December 18, 2013, 23:25:53 »
88 Minutes
6/10
Actiunea teoretic se petrece in 88 de minute, în care personajul principal trebuie să își găsească presupusul viitor criminal. Dacă trecem peste faptul că în aceasta perioada se traversează zeci de kilometri prin trafic, explozii, alți câțiva kilometri buni pe jos, și peste jocul actoritesc discutabil, povestea ușor absurdă atunci poți spune că ai un triller decent, în care persoana care joacă cel mai bine e criminalul.

Offline ButchXody

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
    • Email
Ultimul film vazut
« Reply #145 on: October 20, 2017, 20:42:08 »
Ce serial SF imi recomadati si mie ca numai stiu ce sa vad; in ultimul timp am vazut ST toate seriile, Babylon 5, Andromeda, Farscape, SG1, SG Atlantis, Stargate Universe....chiar numai stiu ce sa urmaresc???

Forum NiuTAB.com

Ultimul film vazut
« Reply #145 on: October 20, 2017, 20:42:08 »