Author Topic: Spam pe mess  (Read 39896 times)

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1466
    • Email
Spam pe mess
« on: September 21, 2009, 14:15:51 »
bancuri primite pe mess :D

 Doua blonde fac nudism pe iarba verde. La un moment apare un taur furios. Blondele o iau la fuga. Dupa ce obosesc bine, cu taurul dupa ele, se opreste una si spune: 
- Auzi, draga?! Io mai bine fac un vitel decat un infarct

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1466
    • Email
Re: Spam pe mess
« Reply #1 on: November 26, 2009, 15:00:32 »
11:45 11/24 Finala CM de fotbal. Toate locurile sint ocupate, in afara de unul. Apare un tip si-l intreaba pe cel care statea linga: - E liber? - Da, raspunde tipul. - Nu pot sa cred... cit de nebun trebuie sa fii ca sa ai un asemenea loc si sa nu vii la meci?! - Adevarul e ca si locul asta e al meu, spune cel de alaturi. Trebuia sa vin cu sotia mea, am fost la toate campionatele incepind din 1982, de cind sintem casatoriti. Din pacate, ea a murit. - Si nu ati gasit pe nimeni sa va insoteasca, un prieten, un vecin? - Nu, sint toti la inmormintare...

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1466
    • Email
Re: Spam pe mess
« Reply #2 on: December 10, 2009, 00:25:24 »
Cum poti baga la loc un dop de la o sampanie?
Intreaba-l pe Geoana.

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1466
    • Email
Re: Spam pe mess
« Reply #3 on: December 10, 2009, 00:42:53 »
Întrebare: Ce au făcut românii în timpul mandatului lui Mircea Geoană?
Răspuns : Au dormit!
====================================================

Scrisoarea a III-a actualizată: Tu eşti Mircea?/ Da, împărate!/ Eşti un prost şi jumătate!

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1466
    • Email
Re: Spam pe mess
« Reply #4 on: December 10, 2009, 12:53:50 »
Un grup de turisti unguri intr-o excursie in Romania prin Muntii Carpati. La un moment dat se aude un urlet infricosator. UUUUU-UUUUUUUUUU-UUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!! Speriati si curiosi isi intreaba ghidul despre ce este vorba. Ghidul le spune glumind ca la noi in Romania exista un grup de femei foarte frumoase care in momentul in care le vine timpul de imperechere se aduna intr-o "pestera" si isi inalta strigatul hormonal in asteptarea masculilor. Peste doua zile cel mai titrat ziar din Ungaria scria cu litere de-o schioapa: "15 barbati unguri au murit calcati de tren intr-un tunel din Romania. Toti erau dezbracati"...

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1466
    • Email
Re: Spam pe mess
« Reply #5 on: December 10, 2009, 13:01:30 »
Slogan Geoana: "Sa dormiti bine!"

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1466
    • Email
Re: Spam pe mess
« Reply #6 on: December 10, 2009, 15:53:13 »
Adrian Năstase, Theodor Stolojan şi Traian Băsescu naufragiază pe o insulă pustie. Năstase le propune să o ia toţi trei pe altă parte, prin junglă, ca să îşi crească şansele de a găsi resurse pentru supravieţuire. Zis şi făcut, se despart. Năstase merge ce merge, caută, dar degeaba! Nici urmă de hrană…Într-un final, ajunge într-un luminiş în care Băsescu tocmai îşi făcea un grătar! Fericit, se duce şi îl îmbrăţişează!
- Bravo, Băsescule! Ştii să te descurci în orice situaţie, se vede că ai fost marinar... ce mai, eşti tare! Auzi, între noi fie vorba, mie Stolojan ăsta nu mi-a plăcut niciodată!
La care Băsescu, sec:
- Nu-ţi place, nu mănânci!

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1466
    • Email
Re: Spam pe mess
« Reply #7 on: December 17, 2009, 00:56:17 »
Bancurile cu Geoana au depasit numarul bancurilor cu Bula, prin urmare Bula a cerut renumararea lor

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1466
    • Email
Re: Spam pe mess
« Reply #8 on: December 18, 2009, 00:14:33 »
Emil Boc mergea pe plaja in slapi. La un moment dat, pe nisip se vad doar urmele, dar premierul nu se mai vede. Ce s-a intamplat? L-au ros slapii...

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1466
    • Email
Re: Spam pe mess
« Reply #9 on: December 22, 2009, 20:23:31 »
Dupa ce s-au certat bine, doi soti merg in masina fara sa-si vorbeasca.
Trecand prin dreptul unei crescatorii de porci, el spune:
"Nu stiam ca ai rude prin zona asta..."
Ea raspunde:
"Ei bine, am - socrii!..."


Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1466
    • Email
Re: Spam pe mess
« Reply #10 on: January 05, 2010, 15:58:39 »
Un inger se apropie de doua statui in  parc si le spune: Dumenezeu mi-a spus sa va transform in oameni si sa va dau 2 minute sa faceti ce v-ati dorit cel mai mult in toate zecile de ani de cind  sunteti aici. Statuile, transformate deja, chicotesc si fug rapid in tufe de unde incep sa se auda gemete, icneli, suspine. Apoi dau sa iasa de acolo cind ingerul revine si le spune: Dumnezeu e bun si v-a mai dat 3 minute. Una dintre statui ii spune atunci fericita celelalte: De data asta tii tu porumbelul si ma cac eu in capul lui!!!!!

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1466
    • Email
Re: Spam pe mess
« Reply #11 on: February 03, 2010, 11:59:50 »
O babuta pe calea ferata. Din urma se apropie trenul fluierand. Babuta, fara se se intoarca: - Fetele cuminti nu intorc capul cand sunt fluierate...

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1466
    • Email
Re: Spam pe mess
« Reply #12 on: February 04, 2010, 15:41:58 »
Dupa o lunga si fierbinte noapte de amor nebun, el observa pe noptiera ei poza unui alt barbat. Incepe sa isi faca griji... "Este sotul tau?" intreaba el nervos... "Nu, blegutule", ii raspunde ea, tachinandu-l usor. "Atunci este iubitul tau?" continua el putin mai relaxat. "Nu, da de unde..." ii sopteste ea la ureche. "Este fratele sau tatal tau?" intreaba el, sperand sa primeasca un raspuns afirmativ. "Nu, nu, nu" raspunde ea. "Pai atunci cine naiba e?" intreaba el deja iritat. "Sunt eu, inainte de operatie..."

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1466
    • Email
Re: Spam pe mess
« Reply #13 on: February 15, 2010, 13:03:08 »
Boc - incognito - ia un taxi. Cand coboara ii da un bacsis gras taximetristului. - Sa traiti, domnu' Boc. - Ba, tu pari destept, de ce te-ai facut taximetrist? - Stiti, am fost si eu inginer, dar m-am lasat, acu' castig mai bine. Ajunge la frizerie, se tunde si lasa un bacsis. - Sa traiti domnu' Boc. - Stiti, am fost si eu inginer ... Se infurie Boc si o ia pe jos. Un cersetor striga la el: - Domnu' Boc, daca ma puteti ajuta cu ceva... Boc furios: - S nu-mi spui ca si tu ai fost inginer... - Nu, eu sunt profesor, dar acum am o fereastra...

Offline Alexx

  • Root Administrators
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1466
    • Email
Re: Spam pe mess
« Reply #14 on: April 19, 2010, 21:34:04 »
Dupa meciul Rapid - Steeua 5-1:

- Cum se saluta stelistii? Give me five!

- Care e animalul preferat al stelistilor? Cincila.

- Ce oras viseaza sa viziteze stelistii de Craciun? Cincinnati.

- Cum dau noroc stelistii dupa meciul cu Rapid? Cin-cin.

- Care e site-ul favorit al stelistilor? HI5.

- Cladirea preferata? Pentagon

- Povestea preferata? 5 paini, de Ion Creanga

Forum NiuTAB.com

Re: Spam pe mess
« Reply #14 on: April 19, 2010, 21:34:04 »